Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Вакансія начальника зернової лабораторії

06 липня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду начальника лабораторії зернового елеватору в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Основні обов'язки включають: управління лабораторними операціями і ведення процедури відбору і аналізу проб зернових, що направлені на підтримку програми здоров'я та безпеки, та проводяться у  відповідності з екологічними нормами. Перегляд та аналіз звітів, які використовуються для видачі сертифікатів щодо якості і кількості зернових. В обов’язки посади також входить відповідальність за впровадження програми контролю якості на елеваторі. 

Початкові обов’язки

 1. Налаштування і організація діяльності лабораторії зернового елеватору з моменту введення його в експлуатацію;
 2. Визначення, закупівля, перевірка, контроль за встановленням сучасного лабораторного обладнання;
 3. Отримання необхідних дозволів та проведення сертифікації лабораторії.

Конкретні завдання

A – Управління процесом відбору, аналізу проб і звітності

 1. Розробка, впровадження і адміністрування процедур відбору та аналізу проб відповідно офіційних стандартів для забезпечення точних результатів.
 2. Виконання поточних зважувань, відборів зразків, оглядів, і пов'язаних з ними обов'язків.
 3. Забезпечення зворотного зв'язку за методами і процедурами аналізу, при необхідності.
 4. Нести відповідальність за підготовку персоналу за наступними темами: здоров'я та безпека; екологія роботи з обладнанням і використання продуктів; аналіз і перевірка техніки; використання і обслуговування устаткування; надання першої допомоги; повідомлень про подію і т. д.
 5. Розробити і підтримувати систему охорони здоров'я та безпеки праці. Переконуватися, що керівництво з техніки безпеки в актуальному стані і забезпечити безпеку і екологічну орієнтацію всіх нових співробітників, забезпечити доступність аптечки та витратних матеріалів, розміщення бюлетенів безпеки, документування у відповідності до чинних нормативних актів процедур безпеки і охорони навколишнього середовища, тестування обладнання, забезпечення перевірки об’єктів і робочих станцій на предмет можливих загроз безпеки і т. д. Підтримувати документування програми з безпеки.
 6. Щоденна комунікація з персоналом для визначення пріоритетів в роботі.

B - Координація роботи та забезпечення якості

 1. Огляд і / або повні звіти і протоколи за вимогами.
 2. Виконання випадкових повторних перевірок зразків і звітів, порівняння отриманих результатів.
 3. Ремонт і тестова перевірка обладнання для забезпечення виконання офіційних нормативів.
 4. Планування робочого навантаження, потреби в робочій силі або її надлишку, потреби в обладнанні, а також планування кадрових та процедурних питань з менеджером елеватору з метою забезпечення ефективного рівня кадрових ресурсів для задоволення потреби в них.
 5. У пікові періоди оцінити необхідність використання тимчасових співробітників в цілях сприяння діяльності аналізу і відбору проб.
 6. Підтримувати навички і технічні ліцензування для забезпечення відповідності офіційним вимогам.
 7. Провести огляд і тестування силосів елеватору і платформних ваг.
 8. Робота з персоналом для  розробки ефективної системи комунікації  та втілення передового досвіду.

C – Відбір проб згідно встановлених процедур

 1. Виконання робіт по взяттю проб зерна з вантажних автомобілів, силосів і залізничних вагонів. Здійснювати аналіз зерна, що планується на продаж, на використання для продуктів харчування або годування тварин. (Наприклад, вивчити компоненти і суб-проби, математично розрахувати результати і об'єднувати, щоб визначити підсумкову оцінку загального лота, і т. д.)
 2. Проведення обробки зразків, включаючи визначення і запис офіційного класу зразків зерна з вантажних автомобілів, залізничних вагонів, силосів для зберігання (визначення контрольної ваги, аналіз проб для відповідних факторів класифікації, що визначають офіційний клас і т. д.).
 3. Проведення лабораторних випробувань і технічного обслуговування обладнання (наприклад, визначення вмісту білка в зернових, таких як пшениця, вміст олії насіння соняшнику і т. д.).
 4. Виконання основного  калібрування і технічного обслуговування обладнання, забезпечення чистоти робочих зон і підготовки лабораторних матеріалів по мірі необхідності.

D - Надання підтримки менеджеру елеватора.

 1. Аналізувати проби і робити точні і повні звіти і звіти керівництву.
 2. Забезпечити контроль роботи персоналу лабораторії.
 3. Надавати допомогу в розробці й перегляді прейскурантів, бюджетного планування, закупівель устаткування і інших пов'язаних з ними фінансових рішень для потреб роботи елеватору.
 4. Надання допомоги в кадрових процесах, в тому числі в огляді положень та інтерв'ю потенційних співробітників.

Кваліфікаційні вимоги

 1. Вища освіта за фахом: технологія зберігання і переробки зерна та досвід роботи в лабораторії елеватору від 3-х років;
 2. Знання лабораторних і випробувальних процедур і здатність користуватись лабораторним обладнанням.
 3. Знання обладнання, що використовується для доробки и переміщення зернових на елеваторі (його будівництва, експлуатаційних вимог та стандартів і т. д.) і масштабних систем.
 4. Знання методів і принципів забезпечення якості.
 5. Знання різноманітних законів, правил і політик, що мають відношення до діяльності хлібної інспекції.
 6. Знання загальних сортів і типів зернових і прийнятних варіацій з точки зору якості і стану.
 7. Всебічні знання методів відбору проб і стратегій оптимізації.
 8. Ефективні усні та письмові комунікативні навички.
 9. Знання процедур розробки, реалізації та оцінки.
 10. Можливість точного застосування  повних арифметичних рівнянь; сильні математичні навички.
 11. Знання комп'ютерних програм і додатків, що використовуються для обробки даних по кількісно - якісному обліку зернових і автоматизованих систем обліку;
 12. Знання англійської або французької мови буде перевагою.

Умови роботи

Робота в основному виконується в лабораторних умовах. Завдання включають регулярні інспекції елеватору, що може включати в себе вплив пилових і інших шкідливих умов (в тому числі робіт на екстремальних висотах). Робота по відбору проб може потребувати підйомів,спусків, роботи з ручним пробовідбірником.

Інші умови

Після закінчення випробувального терміну, кандидат повинен мати ліцензії, необхідні для класифікації таких видів зерна: пшениці, соняшнику, кукурудзи, сої, ячменю і т. д., і бути в змозі виконувати всі необхідні лабораторні випробування згідно з обов'язками. Ліцензії  необхідно підтримувати протягом усього часу роботи.

 

Резюме надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактний телефон: +380971709641.