Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК "Зерно-БУНК" оголошує тендер на закупівлю МТР (ЗАВЕРШЕНО)

14 липня 2016, 16:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець; 
ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на 137 тонн добрив (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 21 липня 2016 р. о 08:00.

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадський кооперативний зерновий проект) фінансується Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

 

1.1. Найменування товару (робіт, послуг) Селітра (нітрат амонію, N-34,4%)
1.2. Кількість (обсяг): 82 тонни
2.1. Найменування товару (робіт, послуг) Амофос (амоній фосфорнокислий)
2.2. Кількість (обсяг): 40 тонн
3.1. Найменування товару (робіт, послуг) СуперАгро
2.2. Кількість (обсяг): 15 тонн
1-3.3. Пакування Біг-бег
Умови постачання: 1) Автотранспортом до м. Бобринець, Бобринецький район, Кіровоградська обл.
2. Самовивіз зі складу постачальника (вказати розташування)
Строк поставки (виконання): не пізніше 30.07.2016
Строки проведення тендеру: до 08:00 21.07.2016

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..