Вакансія головного інженера елеватора

16 вересня 2016, 10:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує конкурс на посаду головного інженера елеватора в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Головний інженер елеватору є першим заступником Генерального директора. Він / вона відповідає за загальне функціонування кооперативного елеватору в смт Васильківка Дніпропетровської області (посада передбачає переїзд до Васильківки). Несе відповідальність за належний прийом, доробку, зберігання і відвантаження зерна, що належить  членам кооперативу «Зерновий».  Забезпечує якісну оцінку кількості і якості зерна для  отримання найвищої ринкової вартості при продажу його ТОВ «Першим кооперативним елеватором» для кооперативу «Зерновий». Забезпечує експлуатацію і технічне обслуговування кооперативного елеватору в цілому. Підтримує дотримання чинних законів і правил з охорони праці, охорони навколишнього середовища.

Початкові обов'язки

 Конкретні завдання посади

 A - Управління оперативною діяльністю елеватору 

B- координація роботи, забезпечення якості та безпеки праці 

ОБОВ’ЯЗКИ З КОНТРОЛЮ:

В безпосередньому управлінні посади знаходиться 5-7 співробітників. Ведення контролю їх діяльності відповідно до політики організації і чинного законодавства. Обов'язки включають в себе інтерв'ю при  прийомі на роботу, а також підготовку технічних і технологічних працівників; планування, призначення напрямків роботи; оцінку продуктивності; нагородження і дисциплінарні стягнення зі  співробітників; розгляд скарг і вирішення проблем за участю Генерального директора.

ВИМОГИ:

ОСВІТА:

Вища профільна освіта. Досвід роботи від 3 -5 років на посадах головного інженеру елеватору або іншого пункту доробки зернових.

ДОСВІД І ЗНАННЯ:

Організаційні та управлінські навики. Комунікаційні навики і навики вміння слухати. Здатність впливати на прийняття рішень. Хороші навички міжособистісного спілкування. Знання урядових постанов. Навички управління. Досвід роботи з електричним і програмним обладнанням (системи автоматизації). Навики технічного управління і досвід технічного обслуговування.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ:

Для успішного виконання завдань посади, кандидат/ка повинні продемонструвати наступні компетенції:

НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ І ФІЗИЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ ПОСАДИ

Завдання включають регулярні інспекції на елеваторі, що може включати в себе вплив запорошених і шкідливих умов (в тому числі на екстремальних висотах). При роботі може виникнути необхідність здійснення підйому, підтягування і лазіння в тому числі при несприятливих погодних умовах.

 

Кандидатам, що відповідають вимогам прохання надсилати свої резюме на електронну скриньку:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактний телефон: +380971709641.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.