Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК "Зерновий" оголошує тендер на закупівлю МТР (ЗАВЕРШЕНО)

13 жовтня 2016, 12:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання 40 тонн мінеральних добрив (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надення пропозиції - 17 жовтня 2016 р. о 12:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

1.1. Найменування товару (робіт, послуг) сульфоамофос (N20P20S14)
1.2. Кількість (обсяг): 40 тонни
Додаткові вимоги: в гранулах, упаковка - мішки по 50 кг
Умови постачання: Самовивіз зі складу продавця.
Автотранспортом до смт. Васильківка, Васильківський район, Дніпропетровська обл.
Залізничним транспортом до станції Ульянівка.
Строк поставки (виконання): не пізніше 29.11.2016

У випадку Вашого позитивного рішення про участь у Тендері просимо Вас сповістити про це письмово не пізніше 17 жовтня 2016 р. 12:00.

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..