Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК "Зерновий" оголошує тендер на закупівлю насіння соняшнику (ЗАВЕРШЕНО)

07 грудня 2016, 12:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання 353 посівних одиниць насіння соняшнику (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 09 грудня 2016 р. о 12:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

1.1. Найменування товару (робіт, послуг)

Естрада (Сингента) 54 пос. од.
Петунія (Євраліс) 71 пос. од.
Роккі (Сингента) 30 пос. од.
Мегасан (Лімагрейн) 40 пос. од.
Босфора (Сингента) 8 пос. од.
Купава (Сингента) 7 пос.од
Белла (Євраліс) 40 пос.од
Тунка (Лімагрейн) 90 пос.од
8H358КЛДМ (Dow Seeds) 13 пос.од

1.2. Кількість (обсяг): 353 посівних одиниць
Умови постачання: автотранспортом до с.Васильківка, Дніпропетровська обл.
Строк поставки (виконання): не пізніше 20.03.2017

У випадку Вашого позитивного рішення про участь у Тендері просимо Вас сповістити про це письмово не пізніше 09 грудня 2016р. 12:00 .

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання, а також року врожаю, електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом двох тижнів після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..