Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК Зерновий оголошує тендер на закупівлю засобів захисту рослин (ЗАВЕРШЕНО)

11 квітня 2017, 17:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання засобів захисту рослин (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надення пропозиції - 14 квітня 2017 р. о 12:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

Засоби захисту рослин

Найменування товару (робіт, послуг):

фунгіцид, діюча речовина: протіоконазол, 53 г/л + тебуконазол, 148 г/л + спіроксамін, 224 г/л

назва, виробник: Солігор, Баєр

аналог: не пропонувати

Кількість (обсяг): 1020 літрів
Доставка: Автотранспортом до с. Дмитрівка, Петропавлівського р-на,  Дніпропетровська обл.
Строк поставки (виконання): Не пізніше 25.04.2017
Строки проведення тендера: до 12:00 14.04.2017

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12.00 14 квітня 2017 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.