Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер закупівлю вантажного автомобіля та напівпричіпу (ЗАВЕРШЕНО)

15 травня 2018, 18:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю одного нового вантажного автомобіля (сідловий тягач, "агро" серія) та одного нового напівпричіпу (алюміній, 60м3) - деталі надано нижче.

Участники можуть подати пропозиції на обидві позиції (автомобіль та напівпричіп), або на одну з позиції (автомобіль або напівпричіп).

Тендер завершено 18 травня 2018 р. 18:00

Переможцями обрано: тягач - ТОВ "Вольво Україна" (м.Київ, 30176505), напівпричип - ТОВ "Бодекс-Україна" (м. Кременчук, 32860348)

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).