Тендер закупівлю вантажного автомобіля та напівпричіпу (ЗАВЕРШЕНО)

15 травня 2018, 18:00

ТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), оголошує тендер на закупівлю одного нового вантажного автомобіля (сідловий тягач, "агро" серія) та одного нового напівпричіпу (алюміній, 60м3) - деталі надано нижче.

Участники можуть подати пропозиції на обидві позиції (автомобіль та напівпричіп), або на одну з позиції (автомобіль або напівпричіп).

Тендер завершено 18 травня 2018 р. 18:00

Переможцями обрано: тягач - ТОВ "Вольво Україна" (м.Київ, 30176505), напівпричип - ТОВ "Бодекс-Україна" (м. Кременчук, 32860348)

 

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.