Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК Зерновий та СОК Зерно-БУНК оголошують тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

19 червня 2018, 12:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) та СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець; ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання 9 залізничних вагонів мінеральних добрив (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 22 червня 2018 р. о 12:00 та 25 червня 2018 о 16:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

 

Найменування товару (робіт, послуг): Мінеральні добрива (згідно додатку)
Кількість (обсяг): вагонів (номенклатура згідно додатку)
Доставка:

Самовивіз зі складу продавця (смт. Васильківка, смт. Покровка), Автотранспортом до смт. Покровка, Покровський район, смт. Васильківка, Васильківського р-ну. Дніпропетровська обл. СРТ: Залізничним транспортом до станції Мечетна, Ульянівка Придніпровської залізниці, Межева Донецької залізниці.

Амофос: Автотранспортом до м. Бобринець Бобринецький район Кіровоградська область, cамовивіз зі складу постачальника (вказати розташування). СРТ: Залізничним транспортом до станції Кропивницький Одеської залізниці

Строк поставки (виконання): Поставка добрив: від 1 серпня та не пізніше 1 вересня 2018.
Країна походження товару Україна, Білорусь, Казахстан (лише амофос)
Строки проведення тендера: до 12:00 22.06.2018 р. (виробництво України); до 16.00 25.06.2018 р. (виробництво Білорусі, Казахстану)

 

Номенклатура товару

Назва Вміст діючої речовини (%) Фізичний стан пакування Кількість (вагонів)
Сульфат амонію N21 S24 гранули Мішок/біг-бег 3
Нітроамофоска NPK:16 гранули Мішок/біг-бег 3
Селітра аміачна N-34 Гранули Мішок/біг-бег 1
Амофос NP10:46 Гранули Біг-бег 2
Загалом       9

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.