Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК Зерновий та СОК Зерно-БУНК оголошують тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

09 серпня 2018, 12:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) та СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець; ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання біля 225 тонн мінеральних добрив (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 14 серпня 2018 р. о 12:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

 

Найменування товару (робіт, послуг): Мінеральні добрива (згідно додатку)
Кількість (обсяг): біля 225 тоннв (номенклатура згідно додатку)
Доставка:

Самовивіз зі складу продавця (смт. Васильківка, смт. Покровка), Автотранспортом до Покровського району, Васильківського р-ну, Дніпропетровська обл. СРТ: Залізничним транспортом до станції Ульянівка Придніпровської залізниці.

Амофос, Нітроамофоска: Автотранспортом до м. Бобринець, Бобринецький район, Кіровоградська область, cамовивіз зі складу постачальника (вказати розташування). 

Строк поставки (виконання): Поставка добрив: від 1 вересня до 10 вересня 2018.
Країна походження товару Польща, Білорусь, Росія
Строки проведення тендера: до 12:00 14.08.2018 р.

 

Номенклатура товару (поставка залізничним транспортом)

Назва Вміст діючої речовини (%) Фізичний стан пакування Кількість 
Любофоска АБО N:4 P:12 K:12 (або схожі формули) гранули Мішок/біг-бег 1 вагон
Нітроамофоска АБО NPK:16 (можна з сіркою) гранули Мішок/біг-бег 1 вагон
Сульфоамофос N:20 P:20 S:14 (або схожі формули)  Гранули Мішок/біг-бег 1 вагон
Загалом       1 вагон

Номенклатура товару (поставка автомобільним транспортом) 

Назва Вміст діючої речовини (%) Фізичний стан пакування Кількість 
Амофос
N:10 P:46 гранули Біг-бег 140 тонн
Нітроамофоска
NPK:16 гранули Мішок 20 тонн
Загалом       160 тонн

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 14 серпня 2018 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.