Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

СОК Зерно-БУНК оголошує тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

04 березня 2019, 18:00

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець;
ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, на постачання 98 тонн мінеральних добрив (деталі - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - до 11 березня 2019 р. 09:00.

"Проект розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) й наразі реалізовується у Дніпропетровській й Кіровоградській областях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада), Канадською кооперативною асоціацією (CCA), Науково-дослідним Інститутом кооперативів та спілок Університету Шербрук (IRECUS) у партнерстві з Дніпропетровською "Сільськогосподарською консультаційною службою" (СКС).

Найменування товару (робіт, послуг):

98 тонн, суперфосфат амонізірований (N:9, P:30, S:9), гранули, біг-бег

Доставка:

Автотранспортом до м. Бобринець Бобринецький район Кіровоградська область

Строк поставки (виконання): не пізніше 01.04.2019
Строки проведення тендеру: до 09:00 11.03.2019

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Увага! На кожну партію отриманого товару здійснюється лабораторний аналіз на відповідність паспортним даним виробника та чинним нормам згідно законодавства.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або по телефону +380(98)0878308.