Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Тендер на виготовлення та виконання робіт з монтажу металоконструкцій бункера завантаження залізничних вагонів (ЗАВЕРШЕНО)

07 травня 2020, 12:00

Світові кінцеві залишки зерна зростуть - оцінка USDAТОВ "Перший кооперативний елеватор", засноване в рамках впровадження "Проекту розвитку зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні" (Канадського кооперативного зернового проекту), повторно оголошує тендер на виготовлення та виконання робіт з монтажу металоконструкцій бункера завантаження залізничних вагонів для будівництва першої черги зернового елеватору загальною потужністю 38000 тон в смт. Васильківка Дніпропетровської області.

Деталі - в тендерному оголошенні нижче.

Тендерна документація (ТЗ, креслення тощо) надаються на підставі онлайн заявки - посилання надається внизу сторінки.

Кінцевий термін надання пропозицій - 25 травня 2020 р. 12:00

 

І. ТЕНДЕРНЕ ОГОЛОШЕННЯ №2020/01 від 07.05.2020 р. на проведення процедури закупівлі робіт

Склад тендерної документації
 • Тендерне оголошення
 • Технічне завдання (надається на підставі поданої заявки на участь)
 • Додатки 1-5 (надаються на підставі поданої заявки на участь)
Назва робіт Виготовлення та виконання робіт з монтажу металоконструкції
Замовник ТОВ "Перший кооперативний елеватор"
Тип тендеру Відкритий запит цінових пропозицій
Місце виконання робіт смт. Васильківка Дніпропетровської області
Строк виконання робіт До 31/08/2020
Умови оплати робіт
 • Оплата робіт здійснюється замовником на підставі договірних умов, погодженого кошторису та плану фінансування.
 • Передплата може складати не більше 15%.
 • Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися із урахуванням положень Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005р. № 668, на підставі актів виконаних робіт проміжними платежами в міру виконання робіт, але не частіше, ніж 1 (один) раз на календарний місяць не пізніше 10 числа місяця наступного тому, в якому були підписані акти виконаних робіт.
Склад/зміст тендерних документів
 1. Заявка на участь у тендері, згідно зразка.
 2. Тендерна пропозиція, що міститиме:
 • Ціну пропозиції (договірну ціну) учасника на виконання всього комплексу робіт окремо в гривнях з урахуванням ПДВ, що включатиме всі витрати виконавця.

Ціна пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення на виконання всіх видів (комплексу) робіт, передбачених в технічних вимогах Замовника.

Вартість робіт по об’єкту визначити на підставі твердої договірної ціни.

В ціні пропозиції учасник визначає вартість усіх запропонованих до виконання підрядних робіт з урахуванням робіт, що виконуються субпідрядними організаціями, а також вартість матеріалів та супутніх ресурсів.

Ціну пропозиції слід визначати відповідно до вимог проекту щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт, використання конкретних матеріалів і конструкцій, якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічною експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Вартість пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені.

Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на роботи, запропоновані на торги, та самостійно несе всі витрати на отримання таких дозволів, ліцензій, сертифікатів.

Вартість матеріальних ресурсів не повинна перевищувати ціни, що склалися в регіоні.

 • Строк виконання робіт;
 • Згода на порядок оплати робіт, передбачений оголошенням;
 • Гарантійні строки та умови;
 • Короткий опис компанії та досвіду у сфері, в тому числі контактні дані щонайменше 3-х останніх замовників;
 • Копії ліцензій, дозволів на виконання робіт;
 • Копії документів про державну реєстрацію юридичної особи/ФОП
 • Довідка у довільній формі про наявність обладнання  (власного або залученого), необхідного для виконання робіт, які закупаються;
 • Довідка у довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, що будуть залучені до виконання робіт, які закупаються;
 • У разі залучення про виконання робіт субпідрядних організацій до змісту пропозиції учасника додається довідка, що повинна містити види робіт, які передбачається доручити  субпідрядній  організації;
 • Документи, що підтверджують фінансову спроможність учасника за 2018 рік: баланс, звіт про фінансові результати; звіт про рух грошових коштів
Правила оформлення тендерної пропозиції До участі у оцінці Комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендерної документації
Визначення переможців Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій, але не пізніше 31 травня 2020 р.
Оприлюднення результату процедури закупівлі Шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру електронною поштою протягом 3-х робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців
Особливі умови
 • Замовник залишає за собою право вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам даного тендеру
 • Замовник залишає за собою право проводити додаткові переговори з переможцем тендеру до підписання договору
 • Учасники безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином
Кінцевий термін подання тендерних пропозицій

25 травня 2020 р., 12:00

Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, розгляду не підлягають

Спосіб отримання тендерних пропозицій Електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з темою листа: «Тендер №2020/01 від 07.05.2020»
Запитання щодо тендеру Надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа – «Тендер №2020/01 від 07.05.2020»
Контактна особа Сергій Курдицький, +38(097)1709641

 

ІІ. ЗАЯВА на участь у тендері

Для отримання документації для участі в Тендері №2020/01 від 07.05.2020 на виготовлення та виконання робіт з монтажу металоконструкцій бункера завантаження залізничних вагонів для ТОВ "Перший кооперативний елеватор" заповнить онлайн заявку за цим посиланням.

Документація буде надаватися після перевірки достовірності інформації в заявці.