Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

Тендер СП Молочарське на придбання послуг з будівництва бетонних площадок (ЗАВЕРШЕНО)

11 червня 2020, 12:00

увага - тендер

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" від імені СП "Молочарське" (Дніпропетровська обл., Покровський район, с. Олександрівка; ідентифікаційний код: 37004215) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання послуг з будівництва бетонних площадок (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозицій - 16 червня 2020 р. 12:00

 

Найменування товару (робіт, послуг): послуги з будівництва бетонних площадок
Кількість: 1200м2 й 540м2 (+/-5%)
Місце надання послуг: Дніпропетровська обл., Покровський район, с. Олександрівка
Строк поставки (виконання): не пізніше 15/07/2020

 

Перелік послуг

Назва Вимоги до якості Примітка Площа, м2
Площадка з вживаних бетонних плит №1

Площадка з вживаних дорожніх плит укладених на піщану подушку товщиною 20 см, з бетонуванням швів між плитами та виконанням водовідведення

Укладка з дотриманням ухилів та прив’язкою до існуючих бетонних покриттів

1200м2 +/-5%

Площадка з вживаних бетонних плит №2

540м2 +/-5%

ЗАГАЛОМ

 

 

1740м2 +/-5%

 

Фрагмент генплану (для отримання повного генплану - надішліть запит на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по моб. телефону +38 067 1974622)

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 16 червня 2020 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.