Тендер СП Молочарське на придбання послуг з будівництва бетонних площадок (ЗАВЕРШЕНО)

11 червня 2020, 12:00

увага - тендер

Запрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" від імені СП "Молочарське" (Дніпропетровська обл., Покровський район, с. Олександрівка; ідентифікаційний код: 37004215) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання послуг з будівництва бетонних площадок (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозицій - 16 червня 2020 р. 12:00

 

Найменування товару (робіт, послуг): послуги з будівництва бетонних площадок
Кількість: 1200м2 й 540м2 (+/-5%)
Місце надання послуг: Дніпропетровська обл., Покровський район, с. Олександрівка
Строк поставки (виконання): не пізніше 15/07/2020

 

Перелік послуг

Назва Вимоги до якості Примітка Площа, м2
Площадка з вживаних бетонних плит №1

Площадка з вживаних дорожніх плит укладених на піщану подушку товщиною 20 см, з бетонуванням швів між плитами та виконанням водовідведення

Укладка з дотриманням ухилів та прив’язкою до існуючих бетонних покриттів

1200м2 +/-5%

Площадка з вживаних бетонних плит №2

540м2 +/-5%

ЗАГАЛОМ

 

 

1740м2 +/-5%

 

Фрагмент генплану (для отримання повного генплану - надішліть запит на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по моб. телефону +38 067 1974622)

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 16 червня 2020 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.