Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК Зерновий оголошує тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

17 червня 2020, 12:00

увага - тендерЗапрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання мінеральних добрив (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надення пропозиції - 22 червня 2020 р. о 12:00.

 

1.1. Найменування товару (робіт, послуг) згідно переліку
1.2. Кількість (обсяг): партія в розмірі 4 вагонів й 2 авто
Додаткові вимоги: біг-бег
Умови постачання: ст.Улянівка Придніпровської залізниці (розакредитація за рахунок постачальника)
ст.Мечетна Придніпровської залізниці (розакредитація за рахунок постачальника)
Автотранспортом смт.Васильківка, Дніпропетровської обл.
Країна походження Білорусь, Литва, Болгарія, Казахстан
Строк поставки (виконання): не пізніше 15.09.2020

 

Перелік товарів

Назва Формула Пакування Країна походження Примітка Кількість
Сульфоамофос

20:20:13S

Біг-бег

Литва, Болгарія

Тільки заводська упаковка

1 вагон
Суперфорсфат 9:30+S Біг-бег Білорусь

Тільки заводська упаковка

1 вагон
Суперфорсфат 12:46  Біг-бег  Казахстан  Тільки заводська упаковка  2 вагони
Нітроамофоска 16:16:16+S Біг-бег  Білорусь  Тільки заводська упаковка  1 вантажівка
Азофоска 12:40:10S+Zn Біг-бег  Литва  Тільки заводська упаковка  1 вантажівка

ЗАГАЛОМ

   

 

 

 4 вагони + 2 авто

 

У випадку Вашого позитивного рішення про участь у Тендері просимо Вас сповістити про це письмово не пізніше 22 червня 2020 р. 12:00.

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. До пропозиції додаються сертифікати відповідності.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.