Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК Зерновий оголошує тендер на закупівлю засобів захисту рослин (ЗАВЕРШЕНО)

31 липня 2020, 12:00

увага - тендерЗапрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання 1562 л засобів захисту рослин (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 05 серпня 2020 р. о 12:00

Найменування товару (робіт, послуг): Засоби захисту рослин
Кількість згідно переліку нижче
Доставка: Доставка автотранспортом до с. Веселе Межівського району  Дніпропетровської обл.
Строк поставки (виконання): не пізніше 07/08/2020

 

Перелік

Назва Діюча речовина Виробник Кількість (л)

Аверс

Калійна сіль гліфосату

Монсанто

1200

Пріма форте 195 с.е.

тирам, 400 г/л; тіабендазол, 20 г/л; металаксил-М, 116 г/л

Нертус

2

2,4 Д

2,4-д 2-етилгексиловий ефір

Не регламентується

20

КЛОДЕКС ПРО

кломазон , 480 г/л

Агрохімічні технології

45

КАНОНІР УЛЬТРА

імідаклоприд , 600 г/л

Агрохімічні технології

35

ЛАРІМАР

тіабендазол , 80 г/л, тебуконазол , 60 г/л

Агрохімічні технології

10

ТРІНАЗОН

Тритиконазол, 20 г/л + прохлораз, 60 г/л

Агрохімічні технології

30

СЕЛЕСТ ТОП

флудіоксоніл, 25 г/л, дифеноконазол, 25 г/л,
тіаметоксам, 262,5 г/л

Сингента

100

МАКСИМ ФОРТЕ

флудіoкcoніл; 15 г/л, тeбукoнaзoл; 10 г/л, aзoкcиcтpoбін

Сингента

120

Загалом

 

 

1562 л

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 05 серпня 2020 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. До пропозиції додаються Сертифікати відповідності.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.