Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК Зерновий оголошує тендер на закупівлю посівного матеріалу (ЗАВЕРШЕНО)

23 вересня 2020, 10:00

увага - тендерЗапрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом "Зерновий" (Дніпропетровська обл., Васильківський район, смт. Васильківка; ідентифікаційний код: 38962028) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, по укладенню контрактів на придбання 810 п.о. посівного матеріалу соняшнику й кукурудзи (детальніше - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - 28 вересня 2020 р. о 12:00.

 

Найменування товару (робіт, послуг): посівний матеріал соняшнику і кукурудзи згідно специфікації
Кількість (обсяг): 810 посівних одиниць згідно специфікації
Доставка: Автотранспортом до смт. Васильківка, смт.Покровське, Дніпропетровська обл.
Строк поставки (виконання): Не пізніше 15.03.2021
Країна походження: Імпорт
Строки проведення тендера: до 12:00 28.09.2020

 

Специфікація

Назва гібриду Країна походження Маса тисячі, схема обробки Порядок оплати Кількість (Посівних одиниць)
СИ ЕСТРАДА Вирощування – імпорт, обробка та пакування – за винятком Туреччини.

Маса тисячі не менше 60 грам. При масі тисячі менше 60 грам додатково зазначати в специфікації/комерційній пропозиції.

Схема обробки – з обов'язковим використанням інсектициду (Круізер, тощо). При інших схемах протруювання обов'язково зазначати в специфікації/комерційній пропозиції

Для уникнення непорозумінь прохання надавати кінцеву ціну з врахуванням додаткової знижки від компанії «Сингента».
Оплата товару, мінімум 80% відсотків до 20 грудня 2020 р., та не менше 40% суми по підписанню контракту.

278
СИ КАДІКС 91
СИ АРІЗОНА 31
АЛЬКАНТАРА 20
СИ ЛАСКАЛА 68
СИ КУПАВА 7
СИ АРКО 34
СУЗУКА 42
СУБАРО 34
СУМІКО 20
СИ БАРБАТІ 114
СИ ЕДІСОН 5
СИ РОЗЕТА КЛП 16
ЛГ 30308 (КУКУРУДЗА) 20
ДЖОДІ (КУКУРУДЗА) 30
Загалом       810 п.о.


Будь ласка, відправьте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання, електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 28 вересня 2020 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)1974622.