Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

СОК Зерно-БУНК оголошує тендер на закупівлю мінеральних добрив (ЗАВЕРШЕНО)

29 січня 2021, 16:00

увага - тендерЗапрошуємо взяти участь у тендері, що проводиться СОК "Зерно-БУНК" (Кіровоградська обл., Бобринецький район, місто Бобринець;
ідентифікаційний код: 40104615) за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, на постачання 65,5 тонн мінеральних добрив та 72 тонни КАС (деталі - нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції - до 04 лютого 2021 р. 16:00.

1. Найменування товару (робіт, послуг):

Аміачна селітра

Кількість (обсяг), т: 14,5 (чотирнадцять з половиною ), мішок
21 (двадцять одна), біг-бег
2. Найменування товару (робіт, послуг): Cульфамофос
Кількість (обсяг), т: 20 (двадцять), біг-бег
3. Найменування товару (робіт, послуг): Карбамід
Кількість (обсяг), т: 10 (карбамід), мішок
4. Найменування товару (робіт, послуг): КАС-32
Кількість (обсяг), т: 72 (сімдесят дві)
Доставка: 1.Автотранспортом до м. Бобринець Бобринецький район Кіровоградська область
2.Самовивіз зі складу постачальника (вказати розташування)
Строк поставки (виконання): не пізніше 15.02.2021
Строки проведення тендеру: до 16:00 04.02.2021

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Увага! На кожну партію отриманого товару здійснюється лабораторний аналіз на відповідність паспортним даним виробника та чинним нормам згідно законодавства.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або по телефону +380(98)0878308.