Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

В цьому розділі публікуються тендерні оголошення наступних юридичних осіб:
  - СОК "Зерновий" і СОК "Зерно-БУНК" - на закупівлю послуг й матеріально-технічних ресурсів (добрива, посівний матеріал, засоби захисту) тощо для обслуговування/постачання членам кооперативів-зерновиробникам (зерновий напрямок)
  - ТОВ "Перший кооперативний елеватор" - послуги з проектування та будівництва, постачання елеваторного обладнання тощо (елеваторний напрямок)
  - СП "Молочарське" - закупівля кормів, послуг в молочному виробництві (ВРХ), послуг з будівництва/реконструкції молочної ферми тощо (молочний напрямок)

Підписавшись на розсилку нових публікацій ви будете отримувати електронні листи про всі опубліковані тендери. Для отримання розсилки необхідно підтвердити електронну адресу - перевірте пошту та перейдіть за отриманим посиланням. Відписатися від розсилки можна по посиланню внизу листів про нові тендерні оголошення, які ви будете отримувати.

Увага! Перевіряйте папку "спам" вашої поштової скриньки - скоріш за все повідомлення з розсилки будуть попадати туди. При отриманні повідомлень рекомендуємо відмічати їх як "не спам", щоб в майбутньому вони попадали напряму в папку "вхідні повідомлення".

З технічних питань звертайтесь по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будьте в курсі!
Вкажіть назву компанії (і'мя), адресу електронної пошти і отримуйте повідомлення про нові публікації безпосередньо на свою поштову скриньку
Назва компанії
Електронна адреса

Тендер на закупівлю обладнання для молочних ферм (ЗАВЕРШЕНО)

Запрошуємо взяти участь у тендері на закупівлю обладнання для молочних ферм (доїльні установки, мати, вентилятори, поїлки, ліхтарі та інше згідно переліку нижче).

Кінцевий термін надання пропозиції – 22 лютого 2021 р. о 12:00.

Деталі - нижче.

Найменування товару: Згідно переліку нижче
Кількість: Згідно переліку нижче
Доставка: Доставка автотранспортом продавця до м. Дніпро
Країна походження: Не регламентується, окрім визначених в таблиці
Строк поставки (виконання): Не пізніше 31/03/2021

 

Назва Виробник Кількість
Мобільна доїльна установка МДУ (тех.умови) DeLaval (Швеция) 10
Мобільна доїльна установка МДУ (тех.умови) GEA (Німеччина) 10
Мати для КРС (тех.умови) Франція, Швеція, Німеччина, Данія, Україна 240
Bентилятори осьові – 6,0 стінові та типові. 220в (тех.умови) Двигуни імпортного виробництва 20
Bентилятори осьові – 7,1 стінові та типові. 380в (тех.умови) Двигуни імпортного виробництва 4
Bентилятори осьові – до 12000 м3 0.40кВт 220в (тех.умови) Двигуни імпортного виробництва 10
Поїлки від 3л. (тех.умови)   100
Поїлки від 2,5 л латунним клапаном (тех.умови)   100
Ліхтарі для тваринницьких ферм (тех.умови) Мають забезпечувати від 200 люкс на кормовому столі, (висота приміщення 2.5 м, ширина кормової зони 3м) 100
Шокер-тренер для корів (шийний) (тех.умови)   200

 

Будь ласка, відправте інформацію про підприємство та Вашу пропозицію за підписом керівника та відповідальної особи із зазначенням ціни продажу (з урахуванням ПДВ), умов оплати та постачання електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12:00 22 лютого 2021 року.

Пропозиція має бути чинною щонайменше протягом одного тижня після кінцевої дати подання пропозицій. До пропозиції додаються Сертифікати відповідності.

Пропозиції, що отримані після зазначеної дати та з недотриманням умов проведення тендеру, тендерною комісією не розглядаються.

Питання, що виникають у процесі розгляду цієї пропозиції, просимо задавати електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., мобільний телефон +38(067)7967839.