Ukrainian Belarusian English French German Japanese Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish

Як перевести бушель в кілограми (тонни) й біржові ціни в долари на тонну

Стандартний імперський бушель Уряду Квінсленда. Музей Квінсленда. Джерело: ВікіпедіяСтандартний імперський бушельБушель (англ. bushel, скорочено bsh. або bu.) - міра об'єму сипких тіл, переважно сільськогосподарських товарів, в англійській системі мір. Бушель використовується в системах вимірювання США і Сполученого Королівства. В Канаді, не дивлячись на перехід на метричну систему мір у 1970-х роках, бушель все ще використовується в сільському господарстві.

Крім того, бушель має практичне значення у всьому світі, оскільки ціни на сільськогосподарські товари на біржах зазвичай визначаються у розрахунку на один бушель. Так, на Чиказькій товарній біржі (CME Group) котирування на кукурудзу, пшеницю (крім чорноморської), сою й овес встановлюються в центах за один бушель. Котирування 435'4 означатиме 4 американських долари й 35,5 центів за бушель, що в метричній системі для кукурудзи дорівнює 171,45 доларів за тонну. Чиказька біржа публікує спеціальний довідник для конвертації в метричні одиниці.бушель(ів) кілограм(ів) бушель(ів) тонна(тонн) центів США/бушель доларів США/тонна
кілограм(ів) бушель(ів) тонна(тонн) бушель(ів) доларів США/тонна центів США/бушель
Калькулятор, що ви бачите ліворуч, виконує конвертування бушелів в кілограми або тонни для основних сільськогосподарських товарів (ячмінь, кукурудза, пшениця, соя, овес) й навпаки, а також перерахунок цін з формату товарних бірж "центів за бушель" в метричній формат "доларів за тону" й навпаки.

Зверніть увагу на різні результати розрахунків для звичайного фуражного ячменю й пивоварного, тоді коли для пшениці й сої результати розрахунків будуть однаковими - в одному бушелі 60 фунтів або 27,2155 кг для обох культур.

Також, є різниця між канадською та американською мірою об'єму для вівсу. Справа в тому, що в Канаді для цього використовують імперський бушель (34 фунти або 15,4221 кг), а в США - Вінчестерський (32 фунти або 14,5150 кг). У той же час, на Чиказькій товарній біржі торгується "тяжкий овес №2", тобто овес з натурою 38 фунтів (17,236496 кг) на бушель.