Як перевести бушель в кілограми (тонни) й біржові ціни в долари на тонну

Стандартний імперський бушель Уряду Квінсленда. Музей Квінсленда. Джерело: ВікіпедіяСтандартний імперський бушельБушель (англ. bushel, скорочено bsh. або bu.) - міра об'єму сипких тіл, переважно сільськогосподарських товарів, в англійській системі мір. Бушель використовується в системах вимірювання США і Сполученого Королівства. В Канаді, не дивлячись на перехід на метричну систему мір у 1970-х роках, бушель все ще використовується в сільському господарстві.

Крім того, бушель має практичне значення у всьому світі, оскільки ціни на сільськогосподарські товари на біржах зазвичай визначаються у розрахунку на один бушель. Так, на Чиказькій товарній біржі (CME Group) котирування на кукурудзу, пшеницю (крім чорноморської), сою й овес встановлюються в центах за один бушель. Котирування 435'4 означатиме 4 американських долари й 35,5 центів за бушель, що в метричній системі для кукурудзи дорівнює 171,45 доларів за тонну. Чиказька біржа публікує спеціальний довідник для конвертації в метричні одиниці.бушель(ів) кілограм(ів) бушель(ів) тонна(тонн) центів США/бушель доларів США/тонна
кілограм(ів) бушель(ів) тонна(тонн) бушель(ів) доларів США/тонна центів США/бушель
Калькулятор, що ви бачите ліворуч, виконує конвертування бушелів в кілограми або тонни для основних сільськогосподарських товарів (ячмінь, кукурудза, пшениця, соя, овес) й навпаки, а також перерахунок цін з формату товарних бірж "центів за бушель" в метричній формат "доларів за тону" й навпаки.

Зверніть увагу на різні результати розрахунків для звичайного фуражного ячменю й пивоварного, тоді коли для пшениці й сої результати розрахунків будуть однаковими - в одному бушелі 60 фунтів або 27,2155 кг для обох культур.

Також, є різниця між канадською та американською мірою об'єму для вівсу. Справа в тому, що в Канаді для цього використовують імперський бушель (34 фунти або 15,4221 кг), а в США - Вінчестерський (32 фунти або 14,5150 кг). У той же час, на Чиказькій товарній біржі торгується "тяжкий овес №2", тобто овес з натурою 38 фунтів (17,236496 кг) на бушель.

Будь-яке копіювання, повне або часткове використання матеріалів сайту друкованими виданнями, можливе тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.
Використання матеріалів в Інтернет-виданнях дозволяється тільки за умови публікації гіперпосилання на сайт www.zerno.org.ua, відкритого для індексування пошуковими роботами.
© 2011-2020 Зерно.org.ua Усі права захищені

Створено за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади.
Project undertaken with the financial support of the Government of Canada provided through Global Affairs Canada.
Projet réalisé avec l'appui financier du gouvernement du Canada accordé par l'entremise d'Affaires mondiales Canada.